۰

برگزاري مراسم ارتحال بنيانگذار حضرت امام خمینی(ره) در دادگستري استان اصفهان

تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵
برگزاري مراسم ارتحال بنيانگذار حضرت امام خمینی(ره) در دادگستري استان اصفهان
معاون منابع انساني و امور فرهنگي دادگستري استان اصفهان در تشريح اين خبر افزود: مراسم سي و سومين سالگرد رحلت ملكوتي حضرت امام خميني (ره) و بزرگداشت قيام 15 خرداد به همت معاونت منابع انساني و امور فرهنگي و به ميزباني دادگستري كل استان اصفهان و با حضور رئيس كل دادگستري استان، دادستان عمومي و انقلاب مركز استان، رؤساي سازمان‌هاي تابعه قوه قضائيه در استان اصفهان، اعضاي شوراي معاونان دادگستري استان و همكاران قضایی و اداري (به صورت حضوري و مجازي) در سالن شهيد بهشتي دادگستري استان اصفهان برگزار شد.
محمدحسین آقایی؛ انديشه‌ها و سلوك رفتاري امام خميني (ره) را نياز امروز جامعه برشمرد و تصريح كرد: هرچه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران مي‌گذرد، زنده بودن حقيقت امام (ره) بر ما بيش از پيش آشكار مي‌ شود.
سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان اصفهان، عدالت محوري، ظلم ستيزي، مبارزه با استبداد و استكبار و توجه به مستمندان و اقشار ضعيف جامعه را از جمله ويژگي‌هاي سيره نظري و عملي حضرت امام خميني (ره) دانست و انتقال نسل به نسل اين مفاهيم را راهكار برون رفت از مشكلات جامعه و روشنگر مسير آينده برشمرد.
گفتني است، در اين مراسم كه با حضور جمع كثيري از خانواده دستگاه قضائي استان اصفهان برگزار شد، حضرت آيت ا... مهدوي، نماينده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبري و امام جمعه موقت اصفهان؛ ولايت فقيه را از بركات انقلاب اسلامي دانست و با بيان ويژگي‌هايي از رهبري امت اسلامي در عصر غيبت، آن را زمينه ساز حكومت امام عصر (عج) برشمرد.
در ابتداي اين مراسم نيز، مداح و ذاكر اهل بيت (ع) ضمن ثناي حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه كرامت، به ذكر ياد و خاطره شهدا پرداخت.
 
 
 
555
 
کد مطلب : ۵۹۷۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما