۰

امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد
 به گزارش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان در این نشست، لازمه هر حرکت پژوهشی را رفع موانع دانست و اظهار داشت: پژوهش‌ها باید طوری باشد که مشکلات مردم را حل کنند و باید همواره به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.
نگین تاجی افزود: هر پروژه پژوهشی زمانی برای جامعه و مردم مفید است که کاربردی باشد و جهت جلوگیری از معضلات اجتماعی از جمله طلاق و خودکشی و سایر موارد، شایسته است تحقیق و تا این موارد نیز رفع شوند.
وی گفت: باید یک دیدگاه کاربردی در جامعه داشته باشیم و به منظور رفع معضلات در جامعه نیز با تمام توان کار کنیم.
در ادامه این نشست محمدمهدی صالحی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان در سخنانی با اظهار اینکه، در سال ۱۳۹۹ کارگاه‌های آموزشی و در جلسات  نقد رأی  دانشجویان دانشگاه یاسوج نیز شرکت کردند گفت: در سال جاری علاوه بر مشارکت اساتید و دانشجویان این دانشگاه در کارگاه های آموزشی، در زمینه استفاده از اساتید دانشگاه جهت پویایی آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی نیز بهره خواهیم برد.
 وی در پایان افزود: به منظور تعالی حقوق و انتقال تجربه مؤثر در سال 1400 سمینارهای آموزشی حقوق، بین دادگستری استان و دانشگاه یاسوج برگزار می شود.
 لازم به ذکر است در این نشست، تفاهم نامه آموزشی بین دادگستری کل استان و دانشگاه یاسوج امضاء شد.
 
 
222
 
کد مطلب : ۵۸۷۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما