۰

آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان برتر دادگستری استان ایلام برگزار شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان برتر دادگستری استان ایلام برگزار شد
به گزارش امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی  دادگستری کل استان ایلام، در این مراسم رئیس کل دادگستری استان در سخنانی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در امتداد حکومت دینی انبیاء و اولیاء الهی و ائمه معصومین(ع) دانست که با تلاش های شجاعانه حضرت امام خمینی(ره) پیروز شد و بواسطه خون پاک شهیدان سرافراز و در سایه رهنمودها و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) رشد و تعالی یافت.
وی اظهار داشت: بزرگی و عظمت انقلاب اسلامی هم در مبانی و اهداف آن و هم در الگوها و ارزش های صادره از آن کاملا مشهود و مشخص است.
دهقانی با اشاره به منحصر ‌بفرد بودن انقلاب اسلامی ایران در جهان به واسطه اسلامیت، رهبریت، مردمی بودن و تولید ارزش های عظیم و بزرگ معنوی، خاطرنشان کرد: در ادامه استمرار انقلاب، با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و همراهی مردم عزیز ایران اسلامی امروزه شاهد دستاوردهای بزرگ این انقلاب در دنیا هستیم و باید تلاش کنیم تا با محور قرار دادن معنویت و ارزش های انقلاب و پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از نظام و انقلاب محافظت کنیم.
وی افزود: کلیه مسئولین، کارگزاران و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خود را مدیون خون شهدا و حافظ ارزش های نظام و انقلاب دانسته و قرار گرفتن در جایگاه رفع مشکلات مراجعین و پاسخ گویی به حوائج مردم را نعمتی ارزشمند بدانند.
وی برگزاری این مراسم را در راستای ارج نهادن به زحمات کارکنانی که سالها در دستگاه قضایی خدمت کرده و به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند و همچنین تقدیر از کارکنان عزیزی که هم اکنون مشغول به فعالیت بوده و در جهت تحقق اهداف عالیه دستگاه قضایی تلاش می کنند دانست و با اشاره به اصول، ضوابط و ویژگی هایی که از یک کارمند و خدمتگزار در نظام مقدس جمهوری اسلامی مورد انتظار است خدمتگزاری صادقانه، امانت داری، پیگیری و انضباط کاری، احترام و پاسخ گویی شفاف به مراجعه کننده، داشتن سعه صدر و ایجاد صمیمیت و وحدت و همدلی را به عنوان برخی از این ویژگی ها ذکر کرد.
رئیس کل دادگستری استان ایلام با اشاره به اهمیت وظیفه پشتیبانی در واحدهای ستادی و اهمیت کرامت محوری و تکریم ارباب رجوع در شعب، کلیه کارکنان دادگستری را نماینده دستگاه قضایی خواند و رفتار و عملکرد آنان را در نوع نگاه جامعه به این دستگاه مهم ارزیابی کرد.
وی بر شنیدن حرف ها و صحبت های همکاران، توجه به پیشنهادات سازنده و اهمیت دادن به انتقادات آنان در جهت اصلاح و پیشرفت امور تاکید کرد.
دهقانی در پایان با تاکید بر لزوم تداوم برگزاری جلسات با کارکنان و بازنشستگان دادگستری استان، در خصوص موارد مطرح شده از سوی نمایندگان کارمندان و بازنشستگان حاضر در جلسه توضیحات لازم را ارائه و حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کرد.
 


 
 
222
 
کد مطلب : ۵۸۵۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما