۰
رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه اشاره کرد:

نقش زن در شکل گیری و قوام خانواده

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
نقش زن در شکل گیری و قوام خانواده
حجت ­الاسلام والمسلمین سیدتوحید عاملی، در مراسم بزرگداشت مقام زن که در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 12 امام خمینی (ره) تهران برگزار شد، با تأکید بر اینکه اشتغال زنان در جامعه نباید به این مسئولیت خطیر آسیب بزند، این موضوع را نیازمند بهره ­گیری از الگوی شخصیتی و رفتاری حضرت زهرا(س) دانست.
وی افزود: پیروان واقعی امامان معصوم (ع) باید در دو بعد افزایش آگاهی و رشد احساسات و عواطف، با ایشان ارتباط عمیق برقرار کنند و این ارتباط، از طریق برنامه ­ریزی و اختصاص زمان حاصل می­ شود.
عاملی با اشاره به دستور ریاست معظم قوه­ قضاییه، یکی از اولویت­ های بسیار مهم امور فرهنگی قوه ­قضاییه را موضوع خانواده کارکنان دانست و اظهار داشت: برنامه­ های حمایتی متنوعی برای کارکنان، همسران و فرزندان آن­ها پیش­بینی شده و به زودی اجرا خواهد شد.
در این مراسم، معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و نیز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت فاطمه (س) را الگوی تمام عیار زنان جامعه اسلامی معرفی و از مقام شامخ حضرت امام خمینی (ره) به عنوان احیاگر اسلام ناب محمدی در عصرحاضر تجلیل کرد.
رحیم گل­زاده، ضمن گرامیداشت ایام ­الله دهه مبارک فجر، به نقش مؤثر زنان و مشارکت فعال آنها در عرصه­ های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی اشاره و از تلاش­ها و زحمات بانوان شاغل در دادسرا که بیش از یک سوم کارکنان را شامل می­ شوند، تقدیر کرد.
در پایان مراسم، خانم ­ها فائزه آخوندی، زینب اللهیاری، الهام صیادی، فاطمه پیری نژاد و ربابه نظری به عنوان بانوان عفاف و حجاب سال 1399 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 12 امام خمینی(ره) تهران معرفی و از نامبردگان با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد.
 
 
 
444
 
کد مطلب : ۵۸۴۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما