۰

برگزاری نشست هم اندیشی بین معاونت فرهنگی قوه قضاییه و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۹
برگزاری نشست هم اندیشی بین معاونت فرهنگی قوه قضاییه و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، نخستین نشست هم اندیشی بین اداره کل فرهنگ حقوقی قضایی جامعه و اداره کل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف همکاری های بیشتر در زمینه مسائل فرهنگی برگزار شد.
در این نشست که با حضور دکتر مهدی پیرهادی مدیرکل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه و دکتر مهدی کوشا مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد بر همکاری های دو جانبه به ویژه در زمینه مسائل فرهنگی از جمله تولید محصولات چند رسانه ای مشترک تاکید شد.
در این نشست دکتر کوشا خواستار توجه بیشتر کارگردانان سینما و مستندسازان به مقوله مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد و خواستار حمایت معاونت فرهنگی قوه قضاییه در این زمینه شد.
دکتر پیرهادی نیز در این نشست با بیان اینکه مشکلات فرهنگی همواره یکی از دغدغه های مهم ریاست محترم قوه قضاییه بوده است اظهار داشت: آموزش و فرهنگ سازی در سطح جامعه در جهت استفاده هر چه بیشتر از کالای ایرانی و کمک به عرصه تولید داخلی می تواند قاچاق کالا به داخل را به شدت کاهش دهد. لذا در این زمینه مشارکت مردم و همکاری دستگاه ها و نهادها می تواند نقش موثری در این مقوله داشته باشد.
مدیرکل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه تصریح کرد: حوزه سینما و حمایت از ساخت فیلم های اجتماعی و فرهنگی به ویژه در زمینه موضوعات مرتبط با ارتقای فرهنگ حقوقی و قضایی مردم نیز یکی دیگر از اقدامات ثابت معاونت فرهنگی قوه قضاییه در سال های اخیر بوده است و در این خصوص از برخی از فیلم سازان برتر نیز به عناوین مختلف تقدیر شده است.
 


222
 
کد مطلب : ۵۵۲۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات