۰
حجت الاسلام والمسلمین صادقی:

طرح "هر مسجد یک حقوقدان" کمک به مردمی است که از دانش حقوقی پایینی برخوردارند

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
طرح "هر مسجد یک حقوقدان" کمک به مردمی است که از دانش حقوقی پایینی برخوردارند
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان مازندران، در این آیین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه، ضمن تبریک ولادت کریمه اهل بیت (س) به ویژگی های اخلاقی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: از ویژگی های برجسته این شهید، خستگی ناپذیری و مجاهدت در راه پیشبرد اهداف انقلاب است و در دستگاه قضایی همه تلاش کنند تا با تقویت این روحیه، در جهت احقاق حق و اجرای عدالت در مسیر خدمات رسانی به مردم گام بردارند.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به اینکه 80 درصد پرونده های دادسرا منجر به صدور منع تعقیب می شود اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از مردم به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی دچار مشکلات شده اند و در واقع یکی از اهداف طرح "هر مسجد یک حقوقدان" کمک به همین مردمی است که اطلاعات حقوقی پایینی دارند و یا به هردلیلی از داشتن وکیل محروم هستند.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به افتتاح نمازخانه جدید دادگستری استان و قدردرانی از زحمات مسئولان قضایی استان اظهار کرد: استان مازندران در طول تاریخ همواره در جهت تعهد دینی و عشق به اهل بیت (ع) درخشیده است و امیدوارم با افتتاح این نمازخانه و حضور پرشور کارکنان در نماز جماعت، بستر معنویت و اخلاق محوری بیشتر از گذشته فراهم شود.
گفتنی است نمازخانه حضرت فاطمه زهرا(س) دادگستری استان مازندران بر اساس مصوبه 14 آبان 1394 مسئولان عالی قوه قضاییه با متراژ 250 متر به تصویب رسید. با توجه به نیازسنجی های انجام شده، پروژه یاد شده در سال 97 و به صورت امانی با مدیریت در هزینه ها به مساحت 1300 مترمربع و در دو طبقه طراحی و احداث شد.
777
 
                                                              
 
کد مطلب : ۵۴۰۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما