۱
حجت الاسلام والمسلمین صادقی:

هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین صادقی در اختتامیه مسابقات کشوری قرآن کریم در شیراز گفت: قرآن نه برای گذشتگان که برای مردمان امروز و نه تنها برای تلاوت که برای عمل کردن و هدایت شدن برای ما خلق شده است و تنها در سایه قرآن است که به حقیقت می رسیم.
وی با تقدیر از همکاران ستادی و همچنین مسئولان دادگستری استان فارس برای اجرای باکیفیت این مسابقات گفت: هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است و بر این باوریم که با فهم و عمل به قرآن در سایه عترت می توانیم راه درست را پیدا کنیم.
معاون فرهنگی قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: با فهم قرآن نه فتنه گر می شویم و نه فتنه زده و دلیل اینکه بعضی از حکام اسلامی فریب غرب را خورده اند این است که با دوری از قرآن قلبشان دچار بیماری شده و فریب رفاقت دشمنان را خورده اند و امروز می بینیم که از رفتارشان پشیمان شده اند.
وی گفت: سردار سیلمانی ندای قرآن را شنید و عمل کرد و او به معنای واقعی تربیت یافته مکتب قرآن است.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به مقام معنوی سردار شهید سلیمانی تصریح کرد: با شهادت سردار سلیمانی خون تازه ای در رگ های اسلام به جریان افتاد، اما این روزها ترامپ قمارباز حرف از معامله قرن می زند و خواهیم دید که در این قمار همه چیز را خواهد باخت، زیرا نفرت مردم از غرب در ایران و خاورمیانه ابدی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی در پایان با اشاره به بیماردلی بعضی از حکام اسلامی و ترس آنها از غرب اظهار کرد: اسرائیل می خواهد قبله اول مسلمانان را بگیرد و دلیل جسارت این است که بعضی ها در خاورمیانه به مصداق یهود و نصارایی که قرآن رفاقت و عهد را با آنها منع کرده است به دوستی گرفته اند و امروز متوجه شده اند کلاه سرشان رفته است.
 
 
 
777
 
 
کد مطلب : ۵۳۷۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما