۰
معاون دینی و انقلابی معاونت فرهنگی قوه قضاییه:

شیعه هیچگاه مولد جریان انحرافی نبوده است

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
شیعه هیچگاه مولد جریان انحرافی نبوده است
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین معصومی در مراسم افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضاییه در شیراز گفت: رنج های حضرت قائم(عج) از پیامبر اسلام(ص) بیشتر است زیرا رنج های پیامبر در مقابل کفر و جهل بود در حالیکه امام زمان باید در مقابل اشخاص منحرفی که قرآن می-خوانند و ادعای دینداری هم می کنند بایستد.
وی با اشاره به فرمایش حضرت زهرا (س) در خصوص اینکه مردم آن دوران عهد خداوند را فراموش و به عترت پشت کردند، تصریح کرد: هیچگاه در طول تاریخ، جریان انحرافی و ویرانگر در شیعه به وجود نیامد زیرا همواره اندیشه های اهل بیت و عترت در میان شیعیان جاری و ساری است و اجازه نمی دهد شقاوت و جهل رشد یابد.
معاون دینی و انقلابی معاونت فرهنگی قوه قضاییه اظهار کرد: خوشبختانه شیعه با عهدی که با مولا علی(ع) و عترت بسته است به انحراف نمی رود و در این خصوص سردار شهید سلیمانی، نمونه آشکار این تعهد و وفاداری است.
وی سطح مسابقات را در این دوره بسیار خوب و مناسب دانست و افزود: ما به جایی رسیدیم که داوران بین المللی قرآن توانمندی های قرآنی قوه قضاییه را بالاتر از سطح اداری اعلام کرده اند که این موضوع جای تقدیر فراوان دارد.
گفتنی است این مسابقات با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس، مسئولان اجرایی، انتظامی، قضایی و فعالان قرآنی کشور برگزار شد.
همچنین در ابتدای این مراسم پیام آیت الله مکارم شیرازی از سوی حجت الاسلام والمسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس قرائت شد.
 
 
 
777
 
 
کد مطلب : ۵۳۶۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما