۰
معاون دینی و فرهنگی معاونت فرهنگی قوه قضاییه:

بیشتر فعالیت های فرهنگی نیاز به خلاقیت دارد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸
بیشتر فعالیت های فرهنگی نیاز به خلاقیت دارد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین معصومی لاری در نشست معاونین فرهنگی قوه قضاییه در شیراز با اشاره به اینکه یکی از مهمترین رویکردهای معاونت فرهنگی برگزاری برنامه های اخلاقی و دینی است بیان کرد: معاونت فرهنگی دستگاه قضایی در استان ها هم اکنون به بلوغ رسیده و در سال آینده باید به تمام عرصه های دستگاه قضایی ورود کنیم.
وی گفت: معاونت فرهنگی باید به سمت فرهنگی کردن همه بخش های اداری و قضایی، اجرای احکام و ... حرکت کند. بسترهای لازم برای انجام فعالیت های فرهنگی باید در مجموعه فراهم شود و هرجا فرصتی پیدا شد ورود کند.
حجت الاسلام والمسلمین معصومی لاری گفت: فرآیند رسیدگی ها نیز به فعالیت  فرهنگی نیاز دارد برای روشن شدن این موضوع باید خود را جای ارباب رجوع بگذاریم تا مسائل را حس کنیم  که ارباب رجوع چه حسی دارد، بنابراین این کارها نیاز به بودجه ندارد زیرا فرم و شکل کار فرهنگی می خواهد.
معاون فرهنگ دینی و سازمانی ادامه داد: بر این باوریم که اگر عرصه ای فرهنگی شود مسائل و مشکلات آن رفع می شود از این رو به دنبال صیانت از فعالیت های دستگاه قضایی هستیم.
وی در پایان با اشاره به اینکه نماز مادر تمامی فعالیت های فرهنگی است، خواستار استانداردسازی نمازخانه ها شد و تاکید کرد: باید طرح های مربوط به نماز را به صورت دقیق پیگیری و اجرا کنیم.
 
 
 
777
 
 
کد مطلب : ۵۳۶۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات