۰
معاون فرهنگی قوه قضاییه:

عمل خالصانه در قلوب مومنین محبت ایجاد می کند

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۵
عمل خالصانه در قلوب مومنین محبت ایجاد می کند
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی در جمع نمازگزاران ساختمان ستاد مرکزی قوه قضاییه با اشاره به روایت معتبری از پیامبر اکرم(ص) گفت: نقل شده که مصداق این آیه، حضرت امیر است و پیامبر فرموده که «ای علی هیچکس تو را دوست ندارد مگر اینکه مؤمن باشد و هیچکس از تو تنفر ندارد مگر اینکه منافق باشد.»
معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به این نکته که معامله انسان با خداوند پرسود است، ادامه داد: محبت حضرت علی(ع) تنها به مسلمانان محدود نمی شود بلکه حتی مومنین اهل کتاب نیز به ایشان محبت دارند.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی گفت: یکی از مصادیق امروزی این آیه مبارک، ادای احترام مردم به سردار شهید سلیمانی است. حضور 25 میلیونی مردم در مراسم بزرگداشت او در مناطق مختلف کشور و بیش از آن در دیگر نقاط جهان، دلالت بر محبت آن شهید بزرگوار در قلوب مومنین دارد.
وی در پایان با بیان اینکه آن افرادی که عکس سردار شهید سلیمانی را پاره کردند، منافق بودند و تعدادشان نیز انگشت شمار بود گفت: قلیل بودن منافقان و همراهی میلیونی مردم مومن در بزرگداشت سردار سلیمانی مایه خوشحالی و امیدواری جامعه ایران و نشانه ایمان این مردم عزیز است.
 
 
 
777
 
کد مطلب : ۵۳۵۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات