۰

حضور مستند "سلیم" در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
حضور مستند "سلیم" در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، مستند "سلیم" روایتی از زمانه و زندگی مجاهدانه قاضی شهید "سلیم قنبری" است که به همت معاونت فرهنگی قوه قضاییه و کارگردانی محسن فضلی ساخته و تولید شده است.
در این مستند همسر و فرزندان شهید قنبری به عنوان راوی داستان به همراه کارگردان این مستند سعی در به تصویر کشیدن پیامدهای ترور و حذف فیزیکی این قاضی شهید را دارند.
ساخت و تولید این مستند که به تهیه کنندگی محمد حسین رضایی و تصویربرداری اصغر لایی انجام شده از دیماه سال گذشته آغاز و در شهریورماه امسال به پایان رسید.
لازم به ذکر است این مستند که به بخش حافظه ملی دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافته، نوزدهم دیماه از ساعت 14 در سالن شماره 2 سینما فلسطین تهران اکران می شود.
گفتنی است قاضی سلیم قنبری رئیس دادگستری شهرستان روانسر در تاریخ 21 بهمن ماه سال 1393 در مقابل چشمان همسر و فرزندان خود از سوی اشرار مسلح به شهادت رسید.
 
 


222
 
فایل های مرتبط
کد مطلب : ۵۳۱۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
واخواهی به چه معنایی است؟
روش‌های اعتراض به آراء به دو دسته تقسیم می‌شود: طرق عادی مشتمل بر واخواهی و تجدیدنظر و طرق فوق‌العاده که مشتمل بر فرجام ...
پس از سرقت یا مفقودی چک، صادر کننده یا دارنده آن چگونه باید پیگیری کند؟
چک به عنوان یک وسیله پرداخت نقش بسیار مهمی در روابط اقتصادی اشخاص جامعه ایفا می کند که در صورت آشنایی با مقررات مربوط به ...
آثار و تبعات ازدواج های قانونی کدام است؟
از جمله معيارهايي كه باید مورد توجه جدي در انتخاب همسر قرار گیرد، التزام و پایبندی به ارزش های عرفی و قانونی است تا بتواند ...