۱

ملاقات ناتمام با سردار آسمانی

تاریخ انتشار
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
ملاقات ناتمام با سردار آسمانی
سلطان جنگ ها سردار قاسم سلیمانی
سلام سردار خسته نباشید

درود تمام مردم مخصوصاً نوجوان های کانون اصلاح و تربیت تهران بر شما باد! سرباز دلیری که در تمام دنیا بی نظیر است. از نظر ما در این زمانه شخصی اینگونه علی وار نیست که بتواند مثل شما بجنگد و بدون شکست خوردن به سوی دشمنان برود.
آرزوی شخصی من این است که یکی از سربازان شما باشم و بجای اینکه یک زندگی فانی و بیهوده را روز به روز تکرار کنم در کنار شما باشم تا با دشمنان ملتم ایران بجنگم و به درجه بالای شهادت برسم اما افسوس این هم مثل آرزوهای دیگر هیچوقت به واقعیت تبدیل نمی شود. با این همه من هروقت عبادت می کنم به خدای خود می گویم مثل مردم عادی نمی رم و به شهادت برسم. خیلی ها هستند که این خواسته را دارند و انشالله تمامی جوان های کشورم به مقام شهادت یرسند. چون باعث افتخار تمامی مردم کشور است ولی من به تمام خواسته هایم رسیده ام چون برایشان تلاش کردم و به این خواسته ام هم انشاللله می رسم.
نامه من و دوستانم به شیرمرد کشور این است که یک روز به دیدن نوجوانان کانون بیایند چون دیدن شما باعث این می شود که ما یک روز به خدمت کشورمان دربیاییم و به جای خلاف، دزدی و ... اشتباهی که باعث شد به این جا بیایم را جبران کنیم و اگر خدایی نکرده جنگی در کشورمان پیش آمد؛ اولین جوان هایی باشیم که در راه کشورمان به مقام شهادت برسیم. بازهم درود می فرستیم به سلطان قلب ها و جنگ ها. انشالله که نامه من به دستتان برسد و به دیدن ما نوجوان های پاک دل بیایید.

خداحافظ سردار دلیر مردم کشور به امید دیدار
سجاد.د/ مددجوی کانون اصلاح و تربیت تهران222
کد مطلب : ۵۳۱۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما