۰
معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه:

مقاومت تنها مسیر پیشرفت و از وظایف اصلی همه نهادهای انقلابی است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
مقاومت تنها مسیر پیشرفت و از وظایف اصلی همه نهادهای انقلابی است
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان مازندران، محمد وحدتی با بیان اینکه دشمن همیشه نقطه ضعف ما را نشانه می گیرد تا اقتدار نظام ما را بشکند تصریح کرد: باید بر فضای یاس غلبه کنیم. به فرموده مقام معظم رهبری "ما در نظام جمهوری اسلامی بن بست نداریم" ما مشکلات به مراتب بیشتر از اینها را پشت سرگذاشتیم؛ امروز که بین آمریکا و اروپا اختلاف افتاده است، این امر بهترین فرصت برای کشور ایران است.
وی با اشاره به اینکه امروز ایران در بحث اقتدار در بالاترین حد خود قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: در زمانی که ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را ردیابی نموده، ساقط کردیم، کشور آمریکا از طریق ترکیه و عمان پیام فرستاد که ما می خواهیم عملیات محدود در برابر این اقدام ایران انجام دهیم، اما پیام مقام معظم رهبری این بود، در مقابل عملیات محدود آنان، عملیات ما نامحدود خواهد بود. این امر نشان از عزت، توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر که به بهانه گرانی بنزین رخ داد، آشوبگران هدفمند و سازماندهی شده بودند گفت: در اغتشاشات اخیر اشرار بر خلاف قبل کاملا هدفمند و سازماندهی شده وارد صحنه شده اند. بررسی های اولیه نشان می دهد، آنها کاملا با محیط و نقشه عملیات آشنایی داشته اند. افرادی کاملا مسلط به شرایط، با آگاهی و اطلاع کامل و آشنا با شیوه های مختلف جنگ های خیابانی بوده اند. اشرار با هماهنگی قبلی درصدد حمله به سرپرستی بانکها، مسدودسازی مسیر فرودگاهها و خلع سلاح نیروهای نظامی بوده اند. اغتشاشگران در قالب گروه های پنج نفره در نقاط گوناگون شهر درگیر شده و با آتش زدن بانکها و پمپ بنزین و علامت دود، خبر عملیات خود را به دیگر گروههای اشرار اطلاع رسانی می کردند.
معاون فرهنگ عمومی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه باید تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد افزود: در مقوله اقتصادی تنها راه مقاومت، تکیه بر اقتصاد مقاومتی است و نگاه ما باید به درون کشور و استفاده از ظرفیت های داخلی باشد که راه آن برپایی یک دولت جوان انقلابی است که امید است در انتخابات آینده محقق شود.

 
 
222
 
کد مطلب : ۵۳۰۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما