۰
یک تحلیلگر مسائل سیاسی:

ولایت مداری همه توطئه ها را شکست داده است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
ولایت مداری همه توطئه ها را شکست داده است
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، دکتر نوری در نشست ارتقاء بصیرت کارکنان دستگاه قضایی در محل ساختمان مرکزی قوه قضاییه با تبیین روز تاریخی «9 دی» اظهار کرد: این روز تیر خلاص به همه توطئه هایی بود که در شش ماه و نیم علیه نظام اسلامی برنامه ریزی شد و مردم متوجه شدند که دست های بیرونی علیه امنیت و استقلال کشور در کار است.
وی گفت: دهه اول انقلاب، دوره طراحی "جنگ سخت" (جنگ تحمیلی، کودتا و ترور) بود که برای مثال در جنگ تحمیلی 82 کشور به صورت مستقیم به همراه صدام علیه ما جنگیدند و 182 کشور موضع مخالف با ما داشتند و تنها دو کشور لیبی و سوریه ما را همراهی می کردند.
نوری ادامه داد: در دهه دوم، "جنگ نرم فرهنگی" راه اندازی شد که دشمنان علیه ارزش های نظام (عاشورا، شهید و شهادت، ولایت فقیه و مفهوم انتظار) توطئه و برنامه ریزی می کردند و  مصداق آن راه اندازی شیعه انگلیسی، تخریب عاشورا با تصویرهای قمه زنی و... بود.
این تحلیلگر سیاسی اظهار کرد: دهه سوم، برنامه "فشار از بیرون- فروپاشی از درون" بود؛ که فتنه 88 یعنی حمله اشراف علیه حکومت نمونه عینی آن بود. در این دوره رمز برنامه ریزی استفاده از انتخابات بود که تصمیم سازان در اندیشکده های خود بعدها به آن اعتراف کردند.
وی در پایان افزود: 9 دی این توطئه ها را برملا و خنثی کرد، در این دوره آمریکا 400 میلیون دلار هزینه کرد و در مدرسه انقلاب رنگی در دبی حدود 400 خبرنگار را آموزش می داد تا در ایران کودتای مخملی راه بیندازند اما هوشیاری مردم ولایت مدار و روشنگری رهبر معظم انقلاب در مدت شش ماه و نیم این آرزو را ناتمام گذاشت.
 
 


777
 
کد مطلب : ۵۲۹۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما