۰

جلسه نشست بصیرتی- انقلابی و روشنگری دادگستری سنندج برگزار شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
جلسه نشست بصیرتی- انقلابی و روشنگری دادگستری سنندج برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کردستان، در این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: حادثه نهم دی ماه باید همانند واقعه عاشورا در تاریخ کشور تکرار شود و همگان باید از فتنه 88 درس عبرت بگیرند.
حجت الاسلام والمسلمین سادات اظهار کرد: در نهم دی ماه درس های زیادی وجود دارد که اولین آن پیوند امت و امامت است و دومین آن نقش بی بدیل مقام معظم رهبری در حوادث و اتفاقات سال 1388 بود و درس دوم هوشیاری در مقابل دسیسه های دشمن است که ضرورت دارد نقش بازدارندگی خود را تقویت کنیم.
حجت الاسلام سادات تاکید کرد: موضوع مهم و کلیدی در این حوادث بصیرت است، بصیرت این است که انسان در تشخیص حق از باطل دچار اشتباه نشود و پیرو فرمایش حضرت علی(ع) محک زدن افراد بر اساس حقیقت زیربنای بصیرت است.
وی خاطرنشان کرد: در اثر گسترش فضای مجازی جهان تبدیل به یک دهکده شده است و تاثیرات فرهنگی بسیار سریع نفوذ می کند و از این دروازه غرب درصدد مهندسی گسترده انحطاط اخلاقی در کشورمان است. بنابراین ما باید بصیرت فرهنگی خود را ارتقاء دهیم.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان در پایان به پیش رو بودن انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: اگر یک مجلس انقلابی در کنار قوه قضاییه قرار گیرد بسیاری از مشکلات حل خواهد شد و با انتخاب اصلح، مستضعفان به حق خود خواهند رسید و این موضوع بصیرت سیاسی را می طلبد.
777
 
کد مطلب : ۵۲۹۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما