۰
به مناسبت هفته پژوهش؛

آیت الله رئیسی از غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه بازدید کرد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
آیت الله رئیسی از غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در حاشیه مراسم نکوداشت هفته پژوهش در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی قوه قضاییه در غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه حضور یافت.
در این بازدید آیت الله رئیسی از دستاوردهای 7 ساله معاونت فرهنگی و ستاد ملی صبر شامل کتاب، فیلم های کوتاه و مستند، بروشورهای حقوقی، اینفوگرافی ها، بنرها و پوسترهای حقوقی و... و همچنین نحوه اطلاع رسانی سایت معاونت فرهنگی و ستاد صبر نیز بازدید کرد.
آیت‌الله رئیسی در این بازدید گفت: کارهای پژوهشی در دستگاه قضایی امری ضروری است تا بر مبنای آن بتوان مسائل متعدد امروز را با یک نگاه ژرف پاسخ داد.
رئیس قوه قضاییه افزود: نیازمحوری، مسئله یابی و مسئله ‌محوری موضوعاتی است که باید در پژوهش به آن توجه شود و افرادی را که اندیشه و خلاقیت و ابتکارات خوبی دارند، باید با نگاه مثبتی نگریست.
آیت الله رئیسی تصریح کرد: نگاه نو باید ابتکاری بوده و مبتنی بر مبانی باشد و از مبانی فاصله نگیرد. حرف نو باید بر یک جایگاه محکم استوار و به دنبال گره گشایی و حل مسائل و بر طرف کردن نیازها باشد؛ چرا که این موارد در حوزه پژوهش بسیار مهم است.

 
 
222
 
کد مطلب : ۵۲۷۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
واخواهی به چه معنایی است؟
روش‌های اعتراض به آراء به دو دسته تقسیم می‌شود: طرق عادی مشتمل بر واخواهی و تجدیدنظر و طرق فوق‌العاده که مشتمل بر فرجام ...
پس از سرقت یا مفقودی چک، صادر کننده یا دارنده آن چگونه باید پیگیری کند؟
چک به عنوان یک وسیله پرداخت نقش بسیار مهمی در روابط اقتصادی اشخاص جامعه ایفا می کند که در صورت آشنایی با مقررات مربوط به ...
آثار و تبعات ازدواج های قانونی کدام است؟
از جمله معيارهايي كه باید مورد توجه جدي در انتخاب همسر قرار گیرد، التزام و پایبندی به ارزش های عرفی و قانونی است تا بتواند ...