۰

ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مردم از سوی شورای قضایی استان مازندران

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مردم از سوی شورای قضایی استان مازندران
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در مراسم افتتاحیه این طرح در ساری اظهار داشت: آیت الله رئیسی از زمان تصدی بر قوه قضاییه بر آگاهی بخشی و ارتقای دانش حقوقی مردم اهتمام ویژه داشته و طرح های تحول خاصی را نیز در این راستا ابلاغ کرده اند که یکی از این طرح ها، "هر مسجد یک حقوقدان" بوده است.
رئیس کل دادگستری استان هدف از اجرای این طرح را آگاهی بخشی به مردم عنوان کرد و افزود: بی اطلاعی مردم از مسائل حقوقی موجب می شود از حقوق بحق خود غافل بمانند و متضرر شوند.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری تاکید کرد: لازم است کارکنان دستگاه قضایی استان، وکلا، کارشناسان و فارغ التحصیلان حقوق در این طرح مشارکت کنند و نسبت به افزایش سطح دانش حقوقی مردم اهتمام داشته باشند.
رئیس شورای قضایی استان، طرح "هر مسجد یک حقوقدان" را محدود به زمان خاصی ندانست و گفت: بناست همواره از ظرفیت حقوقدانان استان استفاده شود و در این راستا، بهترین مکان برای ارائه مشاوره حقوقی و قضایی مساجد هستند.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با کمک سازمان بسیج حقوقدانان استان، این طرح را رسما آغاز نموده و از این پس به صورت منظم در مساجد همه حوزه های قضایی استان برگزار خواهد شد.
 
 

 
222
 
کد مطلب : ۵۲۴۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما