۰
آیت الله صدیقی:

فعالیت جهادی دستگاه قضا می تواند کشور را نجات دهد‎

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
فعالیت جهادی دستگاه قضا می تواند کشور را نجات دهد‎
 به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان هرمزگان، آیت اللّه کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مشاور رئیس قوه قضاییه، در جمع مسئولان قضایی اجرایی و مردم استان اظهار کرد: استمداد از خداوند متعال و تکیه بر توانمندی داخلی، استقامت در مقابل سختی ها، پرهیز از اشرافیگری و ریاست طلبی، ساده زیستی، تعبد و عدالت، دوری از خودباختگی و انفعال، مهمترین مؤلفه های اندیشه سیاسی رهبر معظم انقلاب در برابر تهدیدات است.
امام جمعه موقت تهران در ادامه گفت: در حوادث اخیر، رهبر انقلاب، فرمان خدا را اجرا کرد و با موضع حکیمانه خود، امنیت مردم را تضمین و ضمن صیانت از وحدت کشور، تهدید و توطئه پلید دشمن را دفع کرد.
وی با اشاره به زهد و ساده زیستی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضرت آیت الله خامنه ‌ای دوری از اشرافیگری را از خانواده و وابستگان خود آغاز کردند، به نحوی که هیچ یک از فرزندان ایشان از خود منزل مسکونی ندارند و در جایی نیز استخدام نیستند و اگر  تمام اسباب زندگی رهبر انقلاب را جمع بکنید حتی به اندازه بار یک وانت هم نخواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش دستگاه قضایی در تحقق اندیشه های رهبر معظم انقلاب اسلامی، تأکید کرد: دستگاه قضایی باید بداند که می تواند تمام مشکلات مملکت را حل و فصل کند و از آنجایی که این دستگاه مرزبان عدالت است می تواند با جهاد نیروها و امکانات کشور را نجات دهد.
امام جمعه موقت تهران گفت: خوشبختانه پس از حضور آیت اللّه رئیسی در رأس قوه قضاییه، دستگاه قضایی آهنگ نوینی پیدا کرد، زیرا با تبعیت از سیره رهبر معظم انقلاب اسلامی، تشریفات زائد کاسته و فعالیت ها چند برابر شده است.777
 
کد مطلب : ۵۲۴۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما