کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فراخوان ستاد ملی صبر و ستاد دیه کشور؛

سهیم شدن زائرین اربعین حسینی در آزادی زندانیان کشور

17 مهر 1398 ساعت 10:51

ستاد ملی صبر با مشارکت ستاد دیه کشور و همکاری شبکه سوم سیما در قالب پویش #بخشایش_حسینی و #صبر_زینبی از تمامی زائرین اربعین حسینی خواست تا در طرح آزاد کردن زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کنند.


مفهوم صبر (صلح، بخشایش و رضایت) از ارزش های متعالی انسانی است؛ خصیصه ای که در متون دینی مورد تأکید فراوان قرار گرفته و در سیره معصومین(علیهم السلام) بسیار دیده شده است و از سوی دیگر ریشه‌های عمیقی در رفتار افراد جامعه دارد.
ستاد ملی صبر با مشارکت ستاد دیه کشور و همکاری شبکه سوم سیما در آستانه همایش عظیم اربعین حسینی، طرح جمع آوری کمک های نقدی برای زندانیان جرایم غیرعمد را به اجرا در می آورد تا مشارکت عاشوراییان را در پویش #بخشایش_حسینی و #صبر_زینبی به حداکثر برساند و هر "اربعینی" سهمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشد.
در این طرح راهپیمایان اربعین و هر ایرانی محبّ حسین(ع) به نیت مشارکت در ثواب راهپیمایی عظیم اربعین با پرداخت حداقل 5 هزار تومان در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سهیم شده و پویش بخشایش حسینی را در محرم 1398 رونق می بخشند.
مشارکت کنندگان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت 9345-9903-9975-6037 بانک ملی ایران به نام ستاد دیه کشور و یا از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری #7777*780* پرداخت نمایند.
 
 

 
222
 


کد مطلب: 5086

آدرس مطلب: http://www.farhangionline.ir/news/5086/سهیم-شدن-زائرین-اربعین-حسینی-آزادی-زندانیان-کشور

معاونت فرهنگی قوه قضاییه
  http://www.farhangionline.ir