۰

اخذ تقدیرنامه چهار ستاره و کسب رتبه دوم دادگستری استان در حوزه تعالی فرهنگی

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰
اخذ تقدیرنامه چهار ستاره و کسب رتبه دوم دادگستری استان در حوزه تعالی فرهنگی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی قوه قضاییه از دادگستری یزد، معاون فرهنگی دادگستری کل استان با اعلام این خبر گفت: مدل ارزیابی و رتبه بندی دادگستری استان ها از حیث فرهنگی جایزه تعالی فرهنگی است و توجه به این امر به دلیل اهمیت مسائل فرهنگی و تأکید مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضاییه به مقوله فرهنگ در جامعه به‌ویژه در دستگاه قضایی می باشد.
 
احمد رضا مهرپرور با اشاره به اینکه در سال گذشته نیز دادگستری استان رتبه سوم را در این ارزیابی کسب کرده بود افزود: اعم وظایف امور فرهنگی دادگستری ها در حوزه های برنامه ریزی، نظارت و اجرا، فرهنگ دینی و سازمانی و فرهنگ عمومی می باشد که با تلاش های صورت گرفته در استان در سال 95 جایگاه خود را به مقام دوم ارتقا داده ایم.
 
معاون فرهنگی دادگستری استان خاطر نشان کرد: هدف از این ارزیابی ها ضمن مقایسه فعالیت های فرهنگی در هر یک از استان ها، ایجاد رقابت سالم، ایجاد انگیزه و سرعت بخشی در انجام فعالیت های فرهنگی  در مجموعه قوه قضائیه بوده است.
 
شایان ذکر است در جلسه مورخه 31/1/96 قوه قضائیه که با حضور ریاست محترم قوه قضائیه، معاونین ایشان و روسای دادگستری استان ها برگزار شد با اهدای لوح تقدیر از رییس کل دادگستری، تقدیر بعمل آمد.
کد مطلب : ۲۶۲۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات